Sodomici chcą zmienić polskie prawo poprzez Trybunał w Strasburgu

Homoseksualiści chcą zmusić Polskę do legalizacji tzw. związków jednopłciowych. Pięć par sodomitów będzie domagać się przed Trybunałem w Strasburgu zmiany polskiego prawa. O sprawie napisał dziennik  „Gazeta Wyborcza”.

Homoseksualiści utworzyli koalicję, która będzie wywierać na polskim państwie poszczególne działania. Liczą oni, że Trybunał w Strasburgu wyda tzw. wyrok pilotażowy z nakazem rozwiązania problemu.

Środowiska lewackie, w tym homoseksualiści, próbują coś na Polsce wymuszać, powołując się na prawa człowieka, ale tak naprawdę chodzi im o zmiany kulturowe – mówi Ewa Kowalewska, dyrektor Human Life International Europa.

– Mamy więcej wniosków. One płyną i ze Stanów Zjednoczonych i z Niemiec, z Francji. jakieś wielkie przerażenie, że Polska pozbierała się, że zagłosowaliśmy tak jak należy, że mamy pewną szansę, żeby uchronić nasz fundament katolicki, chrześcijański. To ich bardzo niepokoi. To, że oni są agresywni – to wiemy. Ze ich programy są takie a nie inne – wiemy. Że posługują się prawami człowieka – to też wiemy. Od tego, jak my się zachowamy, czy ochronimy wartości, czy powierzymy naszą ojczyznę Chrystusowi Królowi – a przecież jest to zaplanowane na przyszły rok – zależy bardzo wiele rzeczy. Zależy przyszłość wielu narodów, więc nie dziwmy się, że jesteśmy atakowani – zaznacza Ewa Kowalewska. 

W tym roku Trybunał ws. Oliari i innych nakazał Włochom legalizację tzw. związków jednopłciowych. Polska jest jednym z ostatnich krajów UE na którym homoseksualiści nie wymogli jeszcze zmian w prawie. Osiem unijnych krajów zrównało w prawach związki osób tej samej płci z małżeństwami.

RIRM

drukuj
Tagi:

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl