fot. pixabay.com

Słowenia ugięła się pod naporem ideologii LGBT

W aż 34 państwach uznaje się za legalne tzw. małżeństwa jednopłciowe. Słowenia poszła krok dalej i zezwoliła na adopcję dzieci przez takie pary.

Słowenia dołączyła do państw, które zalegalizowały tzw. związki jednopłciowe. Stało się tak za sprawą orzeczeń tamtejszego Trybunału Konstytucyjnego. Od końca stycznia tego roku pary jednopłciowe będą mogły również brać udział w procedurze adopcyjnej. Niesie to ze sobą poważne zagrożenia dla całego społeczeństwa.

Najlepszym środowiskiem dla wychowania dziecka jest rodzina składająca się z mężczyzny i kobiety. Taka rodzina jest również bardzo ważna dla budowy zdrowego, silnego narodu – mówiła Halszka Bielecka, działaczka pro-life.

Właśnie dlatego Polska broni się przed naciskiem środowisk homoseksualnych. Unia Europejska nie przestaje jednak atakować naszego kraju, chcąc wymusić zmiany w polskim prawie.

Polska konstytucja zabrania związków par homoseksualnych oraz adopcji przez nich dzieci, ale lobby LGBT różnymi sposobami próbuje wprowadzić dla nich przywileje z pominięciem bardzo często praw narodowych. Różne organizacje, także międzynarodowe, wywołują nieustanne naciski i nieustannie prowadzona jest bardzo ostra propaganda mająca na celu akceptację takich sytuacji, a w konsekwencji również zmianę prawą – zauważyła Halszka Bielecka.

Takie działania to np. próby ingerencji w podstawę programową szkół. Samorządy, które stają w obronie rodziny, szantażuje się odebraniem unijnych środków.

TV Trwam News

drukuj
Tagi: ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl