fot. pixabay.com

Przedszkole LGBT w Berlinie

W Berlinie powstaje przedszkole organizowane przez lobby LGBT. Jak informuje niemiecki dziennik „Bild”, w zarządzie udziałowca zasiada też obrońca pedofilii.

Placówka dla dzieci ma powstać w ramach tzw. wielopokoleniowego domu dla społeczności homoseksualnej, biseksualnej oraz transseksualnej. To inicjatywa berlińskiego ośrodka doradztwa dla gejów. W przedszkolu – jak zapowiadają działacze LGBT – będzie można poznać, jak to jest być gejem lub lesbijką.

W tym celu przygotowano m.in. specjalne książeczki dla dzieci. Od najmłodszych lat mają się one zapoznawać ze światem homoseksualistów, co – jak wskazano – powinno ułatwić im późniejsze ogłoszenie przynależności do społeczności LGBT.

Magdalena Korzekwa-Kaliszuk, prawnik oraz działacz pro-life, wskazała, że jest to skandaliczna inicjatywa, która łamie prawa dziecka. Zaznaczyła również, że tą sprawą powinny się zainteresować organy międzynarodowe.

– Konwencja Praw Dziecka wprost mówi o tym, że wszelkie działania władz publicznych mają być nakierowane na realizację interesu dobra dziecka. Niestety bardzo dosłownie trzeba brać słowa jednego z liderów genderowych, który mówił: „Dorwiemy was przez wasze dzieci”. Przez pewien czas ta działalność wobec dzieci odbywała się w Europie w sposób podstępny i ukryty. W tej chwili lobby LGBT nie ma już najmniejszych oporów, żeby otwarcie realizować swoje interesy – powiedziała Magdalena Korzekwa-Kaliszuk.

Otwarcie pierwszej tego typu placówki w Niemczech zaplanowano na wiosnę. W sumie ma być 93 dostępnych miejsc. Wstępnie zapisano już 60-cioro dzieci. Po interwencji niemieckiego dziennika „Bild”, sprawie w najbliższym czasie ma się przyjrzeć departament edukacji berlińskiego senatu.

RIRM

drukuj
Tagi: , ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl