fot. pixabay.com

SG: od 24 lutego do Polski z Ukrainy wjechało 3,416 mln osób

Od początku wojny funkcjonariusze SG odprawili w przejściach granicznych z Ukrainy do Polski 3,416 mln osób – podała we wtorek Straż Graniczna. Ostatniej doby do naszego kraju z Ukrainy przyjechało 19,2 tys. osób.

„Od 24 lutego funkcjonariusze SG odprawili w przejściach granicznych na kierunku z Ukrainy do Polski 3,416 mln osób” – podała Straż Graniczna.

Jak poinformowała SG, w poniedziałek do Polski przyjechało 19,2 tys. osób (spadek o 2,9 proc.), a we wtorek do godziny 7 rano 4,6 tys. osób.

SG przekazała ponadto, że ostatniej doby z Polski na Ukrainę odprawiono 26,8 tys. osób. Od 24.02 na Ukrainę z Polski wyjechało 1,33 mln osób.

Trwa 84. dzień agresji Rosji na Ukrainę.

PAP

drukuj
Tagi: , ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl