fot. PAP/EPA

Ruszyła oficjalna strona Donalda Trumpa, który chce pozostać w kontakcie z wyborcami

Były prezydent USA Donald Trump uruchomił oficjalną stronę internetową https://www.45office.com, platformę dla swoich zwolenników, aby pozostać z nimi w kontakcie i zaprezentować swoje działania, gdy sprawował najwyższy urząd w państwie.

Strona główna witryny 45office.com wyświetla wiele zdjęć Donalda Trumpa z różnymi postaciami, w tym żoną Melanią, członkami sił zbrojnych i światowymi przywódcami, które zostały zrobione podczas wielu wydarzeń w czasie, gdy był prezydentem.

„Kancelaria Donalda J. Trumpa jest zobowiązana do zachowania wspaniałej spuścizny administracji prezydenta, a jednocześnie do realizacji programu America First (Ameryka przede wszystkim)” – czytamy na stronie głównej witryny.

Jedna z sekcji o prezydencie zawiera liczące 850 słów streszczenie kadencji Trumpa, uwypuklające to, co 45. prezydent USA wymieniał jako swoje największe osiągnięcia: bezpieczeństwo energetyczne i graniczne, wzmocnienie NATO i innych międzynarodowych sojuszy, a także jego odpowiedź na pandemię koronawirusa.

Donald Trump, mimo przegranej w wyborach w 2020 roku, zachował znaczne wpływy w Partii Republikańskiej i zasugerował możliwość startu w wyborach prezydenckich w 2024 roku.

W wywiadzie dla Fox News na początku marca Jason Miller, rzecznik kampanii Trumpa w 2020 roku, zapowiedział, że Trump uruchomi własną platformę mediów społecznościowych w ciągu dwóch-trzech miesięcy. Donald Trump został zablokowany przez m.in. Twitter, Facebook.

PAP/radiomaryja.pl

drukuj