fot. facebook.com

R. Fogiel: Żądamy usunięcia S. Nitrasa ze sztabu R. Trzaskowskiego

Politycy PiS żądają usunięcia posła Sławomira Nitrasa ze sztabu kandydata KO na prezydenta Rafała Trzaskowskiego. Uważają oni, że jest on bardzo niebezpieczny dla otoczenia. Dowody na to zawarli w spocie.

Widzimy na filmie agresywne, brutalne i chuligańskie zachowania posła Sławomira Nitrasa oraz cwaniacki uśmieszek kandydata PO, który twierdzi, że poseł Nitras troszczy się o ministra Sebastiana Kaletę – powiedział na konferencji prasowej zastępca rzecznika PiS Radosław Fogiel

– Wszyscy widzieliśmy – te filmiki obiegły telewizję, obiegły sieć. Widzieliśmy, że był to atak i próba fizycznego zatrzymania posła Kalety, a Rafał Trzaskowski śmieje się Polakom w twarz, kłamiąc co do tego incydentu. Dlatego żądamy wycofania jakiegokolwiek udziału, jakiejkolwiek aktywności Sławomira Nitrasa ze sztabu. W związku z tym chcemy też zapytać, bo taka twarda obrona posła Nitrasa zaczyna sugerować, że jest on kimś niezwykle istotnym dla Rafała Trzaskowskiego. Wśród dziennikarzy, wśród komentatorów pojawiały się pogłoski, że miałby być ważnym urzędnikiem kancelarii prezydenta, gdyby zdarzyło się tak, że Rafał Trzaskowski tym prezydentem miałby zostać – zwrócił uwagę poseł PiS.

Radosław Fogiel zaapelował, by Rafał Trzaskowski odciął się, posłuchał własnej małżonki, która apeluje o zakończenie hejtu w polityce i by pozbył się Sławomira Nitrasa ze swojego sztabu.

RIRM/TV Trwam News

drukuj