fot. Magdalena Palembas

Przelotne opady śniegu lub deszczu ze śniegiem

Nad przeważającym obszarem Polski zachmurzenie umiarkowane i duże. Pojawią się przelotne opady śniegu lub deszczu ze śniegiem. Temperatura maksymalna 4 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany, północny i północno-zachodni.

Na północnym zachodzie zachmurzenie małe i umiarkowane. Na pozostałym obszarze kraju zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami i miejscami przelotne opady śniegu i deszczu ze śniegiem.

Na obszarach podgórskich Karpat i w Karpatach przyrost pokrywy śnieżnej lokalnie o 7 centymetrów.

Temperatura maksymalna od 1 st. C, 2 st. C na wschodzie do 6 st. C, 7 st. C na zachodzie, na obszarach podgórskich Karpat około -1 st. C.

Powieje słaby i umiarkowany wiatr, na wybrzeżu i Pomorzu okresami porywisty, północny i północno-zachodni. Wysoko w górach porywy wiatru do 60 km/h, możliwe zamiecie i zawieje śnieżne.

PAP

drukuj
Tagi:

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl