fot. PAP/EPA

Protesty w Hiszpanii

W Hiszpanii kolejny raz odbyły się protesty zwolenników rapera Pablo Hasela. W kilku miejscach Barcelony doszło do starć z policją.

W ciągu tygodnia na ulicach Barcelony kilkukrotnie dochodziło do protestów zwolenników uwięzionego rapera Pablo Hasela. Wczoraj wieczorem zorganizowano kolejną manifestację.

Podobnie jak w poprzednich dniach doszło do starć z policją. Protestujący rzucali w kierunku funkcjonariuszy szklane butelki i kamienie. Jedna z butelek trafiła w głowę dziennikarza, który relacjonował wydarzenia. Dopiero po użyciu przez funkcjonariuszy pałek, protestujący rozbiegli się po ulicach miasta.

Rząd Katalonii wezwał obrońców rapera, aby ich manifestacje odbywały się pokojowo, w przeciwnym razie, policja nadal będzie reagować na niebezpieczne działania protestujących.

TV Trwam News

drukuj
Tagi: ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl