Protesty przeciwko promowaniu satanizmu

Do modlitwy ekspiacyjnej i protestów przeciwko promowaniu satanizmu wzywają uczestnicy Krucjaty Różańcowej za Ojczyznę.

Zgromadzenia modlitewne i protestacyjne odbywają się od początku miesiąca wszędzie tam, gdzie zaplanowane zostały koncerty satanistycznego zespołu Behemot; jego lider, Adam Darski jest znany m.in. z tego, że darł Biblię na koncertach

Chcemy pokazać swój sprzeciw wobec znieważania Boga, Maryi Królowej Polski i naszej wiary. Zło zwyciężymy poprzez modlitwę na Różańcu Świętym.

– Wszędzie są to zgromadzenia publiczne, wszędzie jest gwarancja bezpieczeństwa. Towarzyszy nam Straż Miejska i Policja. Wszędzie tam odmawiamy różaniec modląc się o ograniczenie tego zła, które się dzieje w Polsce, o zaprzestanie tego zła, o to, by Polska była wierna Bogu, Krzyżowi, Ewangelii, wypełniła jasnogórskie śluby narodu i w ten sposób zmagamy się, ponieważ władze państwowe i miejskie są bierne. Niemalże wygląda to jak zmaganie z Goliatem, którzy ubliżał Bogu i bluźnił – powiedział jeden z członków Krucjaty Różańcowej za Ojczyznę.

Sprzeciw wiernych zablokował już występ satanistycznego zespołu w Poznaniu. Impreza miała odbyć się na Uniwersytecie Medycznym, jednak rektor uczelni cofnął wydaną wcześniej zgodę.

Dziś i jutro w intencji odwołania bluźnierczych koncertów modlić się będą wierni w Krakowie. Modlitwa różańcowa rozpocznie się o godzinie 18 na placu Wszystkich Świętych przy kościele Ojców Franciszkanów.

Kolejne zgromadzenia modlitewno-protestacyjne odbędą się w tym tygodniu w Warszawie, Toruniu oraz Gdańsku.

RIRM

drukuj