Protest pod Sejmem przeciw przymusowi szczepień na COVID-19

Pod Sejmem trwa protest przeciwników przymusowych szczepień na COVID-19, obowiązkowych paszportów sanitarnych oraz obostrzeń w przestrzeni publicznej. Manifestacja rozpoczęła się o godz. 18.00.

Do Sejmu wpłynął projekt ustawy wprowadzającej możliwość żądania przez pracodawcę od pracownika informacji o posiadaniu ważnego negatywnego wyniku testu, informacji o przebytej infekcji lub o wykonaniu szczepienia przeciw COVID-19.

Pod Sejmem we wtorek odbywa się protest przeciwko wprowadzaniu w Polsce przymusu szczepień na COVID-19 i ograniczaniu praw obywatelskich zagwarantowanych w Konstytucji RP.

https://twitter.com/WTumanowicz/status/1470808910642790401

ustawa pdf

 

radiomaryja.pl

drukuj
Tagi: ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl