(fot.PAP/EPA)

Propagandowe rozgrywki Palikota i Millera

Ruch Palikota oraz SLD zorganizowały w sejmie wspólną konferencję „Razem dla Europy przeciw faszyzmowi” – to propagandowa rozgrywka mówi prof. Andrzej Zybertowicz, socjolog z UMK.

Leszek Miller i Janusz Palikot odnieśli się dziś podczas wspólnego spotkania m.in. do zajścia z ubiegłej niedzieli podczas organizowanego przez Młodzież Wszechpolską i ONR Marszu Niepodległości.

Będziemy szli razem, ale osobno aż do 2015 roku przeciwko polityce hodowania neofaszyzmu i płodzenia bękartów neofaszyzmu przez Donalda Tuska i Jarosława Kaczyńskiego – mówił Janusz Palikot.

W ten sposób obaj posłowie chcą przypodobać się poprawności politycznej w Europie Zachodniej – mówi prof. Andrzej Zybertowicz

Zagrożenie faszyzmem w Polsce, to jest tylko propagandowa rozgrywka, żeby dopasować się do poprawności politycznej w Europie Zachodniej. Natomiast moskiewskie pieniądze Leszka Millera i chamstwo Janusza Palikota, to są empirycznie stwierdzone fakty. Pytanie, które wyborcy powinni sobie zadać, brzmi: czy połączenie moskiewskich pieniędzy z chamstwem, może być dobry rozwiązaniem jakichkolwiek polskich problemów – mówił prof. Andrzej Zybertowicz.

RIRM

drukuj