fot. PAP/Radek Pietruszka

Prof. P. Czarnek: Niech nadchodzący czas przyniesie dużo spokoju, optymizmu i nadziei

Niech nadchodzący czas przyniesie dużo spokoju, optymizmu i nadziei – napisał minister edukacji i nauki Przemysław Czarnek, składając życzenia pomyślności i zdrowia całemu środowisku polskiej oświaty i nauki zarówno w kraju, jak i poza granicami.

Noworoczne życzenia ministra edukacji i nauki zamieszczono w czwartek, ostatnim dniu 2020 r., na stronie internetowej MEN.

„Z okazji Nowego Roku 2021 składam całemu środowisku polskiej oświaty i nauki zarówno w kraju, jak i poza granicami najserdeczniejsze życzenia pomyślności, zdrowia i radości. Niech nadchodzący czas przyniesie dużo spokoju, optymizmu i nadziei. Życzę wszelkiej pomyślności oraz realizacji wszystkich planów i zamierzeń” – napisał Przemysław Czarnek.

PAP

drukuj
Tagi:

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl