fot. PAP/EPA

Prezydent Ukrainy: Rosja histerycznie reaguje na każdy krok naszych sił zbrojnych. Mamy sukcesy w Donbasie

Rosja histerycznie reaguje na każdy krok ukraińskich sił zbrojnych, które odnoszą sukcesy na odcinku bachmuckim w Donbasie – oświadczył w poniedziałek prezydent Ukrainy, Wołodymyr Zełenski.

Na opublikowanym wieczorem nagraniu Wołodymyr Zełenski podziękował wszystkim ukraińskim obrońcom, „którzy dali tego dnia takie wiadomości, jakich oczekujemy”. Pogratulował im wyników na odcinku bachmuckim.

„Widzimy, jak histerycznie Rosja odbiera nasz jakikolwiek krok tam, wszystkie nasze zajęte pozycje. Wróg wie, że Ukraina zwycięży. Widzą to. Odczuwają to dzięki waszym uderzeniom, w tym w obwodzie donieckim” – zwrócił się do wojskowych prezydent Ukrainy.

Wcześniej w poniedziałek wiceminister obrony Ukrainy Hanna Malar poinformowała, że ukraińskie wojsko prowadzi ofensywne działania na wschodnim froncie. Siły Zbrojne Ukrainy posunęły się naprzód o kilkaset metrów pod Bachmutem – przekazała.

PAP

drukuj
Tagi: ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl