Prezydent Duda: demokracja w Polsce czuje się bardzo dobrze

Demokracja w Polsce czuje się bardzo dobrze; Polskie sprawy są wreszcie prowadzone w dobrym kierunku. Zapewniam państwa o tym – podkreślił w czwartek prezydent Andrzej Duda podczas spotkania z mieszkańcami Pleszewa (Wielkopolskie).

– Przede wszystkim (polskie sprawy) są dobrze prowadzone dlatego, że tak ja, jak i moje koleżanki i koledzy z Prawa i Sprawiedliwości (…) to, co robimy to jest realizacja programu, z którym szliśmy do wyborów: – zaznaczył.

„Chcę państwa zapewnić, że ten program będzie realizowany spokojnie i konsekwentnie” zadeklarował.

Prezydent podkreślił, że PiS zobowiązało się wobec wyborców do zrealizowania programu.

– Wy nas wybraliście i to jest nasza odpowiedzialność. Nie pozwolimy sobie odciąć rąk tylko dlatego, że jest grupa ludzi związanych z poprzednią władzą, którzy uważają że będą stanowili tamę dla całego procesu zmian. I śmieją się, że można uchylić wszystko, z (programem) 500 plus włącznie” – podkreślił Andrzej Duda.

W spotkaniu z prezydentem Polski uczestniczyło kilkaset mieszkańców Pleszewa. Była też grupa zwolenników KOD z czerwonymi kartami i egzemplarzami Konstytucji.

PAP/RIRM

drukuj
Tagi:

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl