Prezydent: „dobra zmiana” ma podnieść poziom życia Polaków

Dobra zmiana ma podnieść poziom życia Polaków – podkreślił prezydent Andrzej Duda podczas spotkania z mieszkańcami Siemiatycz w woj. Podlaskim.

Szef państwa polskiego zaznaczył, że zbliża się rocznica powstania rządu Prawa i Sprawiedliwości po zwycięstwie w wyborach parlamentarnych przed rokiem.

Prezydent przypomniał, że do tych wyborów PiS szło pod hasłem „dobrej zmiany”.

– Ta „dobra zmiana” ma sprowadzać się finalnie do podniesienia poziomu życia zwykłych Polaków. O to właśnie chodzi – by zwykli obywatele naszego kraju, niezależnie od tego, jakiej są narodowości, czy są Polakami, czy są Litwinami, czy Białorusinami, mogli godnie żyć, mogli żyć lepiej, nie musieli wyjeżdżać, nie musieli myśleć o wyjeździe za granicę, a najlepiej, żeby stworzyć takie warunki, żeby nie musieli również myśleć o przeprowadzeniu się z mniejszego do wielkiego miasta, to znaczy, żeby Polska (także pod względem gospodarczym i infrastrukturalnym), była w miarę równo rozwinięta – powiedział prezydent Andrzej Duda.

Prezydent Andrzej Duda podkreślał, że to jest wielkie zadanie. Zaznaczył, że  w ciągu ostatnich 27 lat nikt nie podjął tego zadania w tak jasny i wyraźny sposób.

Szef państwa polskiego mówił też, że zarówno on, jak i obecny polski rząd, traktują swoje zobowiązania poważnie, a swoją pracę dla państwa polskiego jako służbę.

RIRM

drukuj