Czuwania modlitewne w intencji prezydenta i nowego rządu

W Warszawie na Placu Zbawiciela przez najbliższe siedem tygodni będą odbywać się modlitewne czuwania. W ten sposób można wyrazić duchowe wsparcie dla prezydenta Andrzeja Dudy i premier Beaty Szydło oraz jej rządu.

W ostatnim czasie, w związku z reformami, które przeprowadza rząd Prawa i Sprawiedliwości w Polsce, nasiliły się ataki ze strony liberalno-lewicowych mediów i zagranicznych polityków.

Wszyscy jesteśmy wezwani, aby modlitwą i czynem wspierać naprawę Ojczyzny – mówi ks. Jerzy Garda, misjonarz, inicjator modlitewnych spotkań.

– Przeciwnicy obecnego rządu, Ci, którzy przegrali wybory i utracili władzę, atakują publicznie pana prezydenta i rząd pani premier Beaty Szydło. Postanowiliśmy przyjść im z pomocą – z modlitewną publiczną odsieczą. Jak głosi jeden z naszych transparentów, które mamy na Placu Zbawiciela, modlitwą i czynem wspieramy wszystkie działania pana prezydenta i nowego rządu, w celu naprawy Rzeczypospolitej. W obecnym zimowym czasie jesteśmy przynajmniej jedną godzinę, ale mam nadzieję, na co najmniej dwie godziny. Kończymy Koronką do Miłosierdzia Bożego – podkreśla ks. Jerzy Garda.

Modlitewne czuwania odbywają się od poniedziałku do piątku.

RIRM

drukuj