Prezydent Andrzej Duda przekazał wyrazy współczucia poszkodowanym w katastrofie w Świebodzicach

Wyrazy współczucia i wsparcia dla Rodzin. Podziękowania dla służb ratunkowych za profesjonalizm. Jesteśmy z Wami – napisał na Twitterze prezydent RP Andrzej Duda w związku z katastrofą budowlaną w Świebodzicach.

„Tragedia w Świebodzicach. Wyrazy współczucia i wsparcia dla Rodzin. Podziękowania dla służb ratunkowych za profesjonalizm. Jesteśmy z Wami” – napisał na Twitterze prezydent.

Do zawalenia się budynku doszło w sobotę ok. godz. 9.00. Z gruzów zawalonej kamienicy wydobyto siedem osób; trzy z nich nie żyją, cztery kolejne zostały przewiezione do szpitali – poinformował wojewoda dolnośląski Paweł Hreniak. Poszukiwane są cztery osoby. O sytuacji na bieżąco informowana jest premier i szef MSWiA.

PAP/RIRM

drukuj
Tagi:

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl