fot. prezydent.pl

Prezydent A. Duda złożył kwiaty z okazji miesięcznicy smoleńskiej #url#

W imieniu prezydenta Andrzeja Dudy złożono kwiaty pod tablicą pamięci ofiar katastrofy smoleńskiej: pary prezydenckiej Lecha i Marii Kaczyńskich, prezydenta na uchodźstwie Ryszarda Kaczorowskiego i pracowników Kancelarii Prezydenta.

„W imieniu Prezydenta RP Andrzeja Dudy w kaplicy Pałacu Prezydenckiego zostały złożone kwiaty przed tablicą poświęconą pamięci Pary Prezydenckiej Lecha i Marii Kaczyńskich, ostatniego Prezydenta RP na uchodźstwie Ryszarda Kaczorowskiego oraz pracowników Kancelarii Prezydenta RP, którzy zginęli w katastrofie smoleńskiej 10 kwietnia 2010 roku” – poinformowano dzisiaj na stornach Kancelarii Prezydenta.

Kwiaty przed tablicą w pałacowej kaplicy są składane każdego 10. dnia miesiąca.

10 kwietnia 2010 r. w katastrofie samolotu Tu-154 z delegacją udającą na uroczystości 70. rocznicy zbrodni katyńskiej, zginęło 96 osób, w tym m.in. prezydent Lech Kaczyński i jego małżonka, najwyżsi dowódcy wojska oraz politycy.

PAP

drukuj
Tagi: ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl