fot. Jakub Szymczuk/KPRP

Prezydent A. Duda spotkał się z szefem CIA

Prezydent Andrzej Duda spotkał się w Pałacu Prezydenckim z dyrektorem Centralnej Agencji Wywiadowczej, Williamem J. Burnsem. Rozmowy dotyczyły obecnej sytuacji bezpieczeństwa – poinformowała Kancelaria Prezydenta RP.

O spotkaniu poinformowała Kancelaria Prezydenta RP w komunikacie.

„Prezydent Andrzej Duda spotkał się w Pałacu Prezydenckim z Dyrektorem Centralnej Agencji Wywiadowczej Williamem J. Burnsem. Rozmowy dotyczyły obecnej sytuacji bezpieczeństwa” – wskazano.

Na opublikowanych zdjęciach można zobaczyć, że w spotkaniu prezydentowi towarzyszył szef Biura Bezpieczeństwa Narodowego, Jacek Siewiera, a także szef prezydenckiego biura Polityki Międzynarodowej, Marcin Przydacz.

BBN poinformowało poprzednio o spotkaniu prezydenta Andrzeja Dudy z dyrektorem CIA w listopadzie 2022 roku. William J. Burns przybył wtedy do Warszawy po wizycie w Kijowie i Ankarze; jak informowało BBN, rozmowy dotyczyły wtedy „ogólnej sytuacji bezpieczeństwa”, w tym w kontekście upadku rakiety w pogranicznym Przewodowie.

PAP

drukuj
Tagi: ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl