fot. Tomasz Strąg

Prezydent A. Duda spotkał się z mieszkańcami Torunia

Ubiegający się o reelekcję prezydent Andrzej Duda spotkał się w poniedziałek rano na Rynku Staromiejskim w Toruniu z mieszkańcami miasta.

https://twitter.com/AndrzejDuda/status/1277519270721859586

W ramach kampanii przed drugą turą wyborów prezydent Andrzej Duda spotkał się w poniedziałek rano z mieszkańcami Torunia. Rozmawiał ze zgromadzonymi na Rynku Staromiejskim. Zebrani skandowali m.in. „Zwyciężymy”, „Andrzej Duda to się uda”, „Nasz prezydent Andrzej Duda”, „Damy radę” i „Dziękujemy”.

https://twitter.com/czaplinskiii/status/1277500660712423424

Na spotkaniu z prezydentem pojawili się też m.in. posłowie Zjednoczonej Prawicy i radni. Odśpiewano wspólnie hymn narodowy. Wolontariusze sztabu prezydenta Andrzeja Dudy rozdawali kawę.

Po wizycie w Toruniu Andrzej Duda w poniedziałek w ramach kampanii wyborczej odwiedzić ma także Rypin (woj. kujawsko-pomorskie) oraz Kwidzyn i Starogard Gdański (woj. pomorskie)

https://twitter.com/FryderykRG/status/1277510704187215874

Ponadto w południe w Brodnicy (woj. kujawsko-pomorskie) urzędujący prezydent uczestniczyć ma we wręczeniu nominacji generalskich dwóm oficerom Wojska Polskiego.

PAP

drukuj
Tagi: , ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl