fot. PAP/Wojciech Pacewicz

Premier Szydło rozpoczęła wizytę na Podkarpaciu

Od złożenia kwiatów pod tablicą upamiętniającą minister rozwoju regionalnego Grażynę Gęsicką premier Beata Szydło rozpoczęła w czwartek wizytę na Podkarpaciu. Tablica znajduje się na terenie Parku Naukowo-Technologicznego Rzeszów-Dworzysko.

Gęsicka zginęła w katastrofie smoleńskiej 10 kwietnia 2010 r. Była posłem Prawa i Sprawiedliwości z okręgu rzeszowskiego.

W czwartek premier Szydło wraz z prezydentem Andrzejem Dudą weźmie udział w otwarciu Kongresu 590 w Jasionce k. Rzeszowa. Głównym celem kongresu, który potrwa do piątku, ma być wymiana idei i doświadczeń przedstawicieli środowisk, które mają wpływ na rozwój gospodarki i przedsiębiorczości.

Do Jasionki, oprócz najważniejszych przedstawicieli władz, przyjadą również reprezentanci największych polskich i zagranicznych firm, m.in. PKO BP, PZU, PGNiG, Asseco, CD Projekt, Google, Inglot, Intel, Orange, Pratt & Whitney.

Natomiast wczesnym popołudniem w czwartek premier Szydło spotka się z nauczycielami w Zespole Szkół Technicznych w Leżajsku.

PAP/RIRM

drukuj