fot. twitter.com/MorawieckiM

Premier RP: Dziękuję za życzenia świąteczne; oby kolejny rok był owocny w pracy dla lepszej Polski

Serdecznie dziękuję Państwu za wszystkie świąteczne życzenia, oby się spełniły, a kolejny rok był jeszcze bardziej owocny w pracy dla lepszej Polski – podkreślił we wtorek na Twitterze premier Mateusz Morawiecki.

W pierwszy dzień świat Bożego Narodzenia na profilu Twitterowym szefa rządu pojawił się krótki filmik, na którym premier ogląda na tablecie skierowane do niego życzenia świąteczne.

 

Występujące w nagraniu osoby życzą Morawieckiemu m.in. konsekwencji, naładowania „baterii” na święta do współpracy z politykami, zdrowia, szczęścia i pozytywnego myślenia.

„Moi współpracownicy potrafią mnie zaskoczyć. Serdecznie dziękuję Państwu za wszystkie świąteczne życzenia. Oby się spełniły, a kolejny rok był jeszcze bardziej owocny w pracy dla lepszej Polski” – napisał premier na Twitterze.

W klipie przypomniano też życzenia świąteczne i na nowy rok od premiera Mateusza Morawieckiego.

„Świąt Bożego Narodzenia pełnych bezpieczeństwa, spokoju, ciepła, spędzonych w bliskości z najważniejszymi dla nas ludźmi, naszymi rodzinami i przyjaciółmi. A w nadchodzącym roku – niech spełniają się nasze marzenia o wielkiej i wspaniałej Polsce. Dobrej dla wszystkich” – napisał szef rządu.

PAP/RIRM

drukuj