fot. twitter.com/PremierRP

Premier M. Morawiecki podziękował firmom, które pomagają w walce z koronawirusem

Dziękuję firmom, które pomagają w walce z koronawirusem za przekazywane fundusze, poświęcaną pracę i zasoby – napisał na Twitterze w niedzielę premier Mateusz Morawiecki. Dziękuję, że Was sukcesywnie przybywa – dodał.

Mateusz Morawiecki zauważył przy tym, że „to kolejny dowód, że gospodarka Polski to dużo więcej niż prosta wymiana towarów”.

„To odpowiedzialna wspólnota celów” – podkreślił.

Przykładami takich firm są m.in. PLL LOT czy Orlen Oil. W sobotę prezes PLL LOT Rafał Milczarski zapowiedział operację #LOTdoDomu, która pozwoli Polakom, który są za granicą wrócić do kraju po tym, jak został wstrzymany ruch lotniczy. Wcześniej Orlen Oil zaczął produkcję płynu do dezynfekcji rąk o działaniu wirusobójczym.

PAP

drukuj
Tagi: , ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl