Premier: liczę, że w ciągu kilku dni będzie decyzja, że mogę opuścić szpital

Liczę, że w ciągu kilku dni zapadnie decyzja, że mogę opuścić szpital – powiedziała premier Beta Szydło w Wiadomościach TVP. Dodała, że czuje się dobrze i nie ma poważnych obrażeń.

Premier po piątkowym wypadku przebywa nadal w Wojskowym Instytucie Medycznym w Warszawie. Rozmawiała w niedzielę wieczorem na żywo z Wiadomościami TVP.

„Liczę na to, że decyzja w sprawie opuszczenia przeze mnie szpitala zapadnie w ciągu kilku dni” – powiedziała. Pytana o stan zdrowia powiedziała: „czuję się naprawdę dobrze, to nie są poważne obrażenia; może dlatego, że dobrze zadziałały pasy bezpieczeństwa”.

Podziękowała za życzenia powrotu do zdrowia. Poinformowała, że z takimi życzeniami dzwoniły do niej m.in. kanclerz Niemiec Angela Merkel i premier Wielkiej Brytanii Theresa May.


Wypowiedź premier Beaty Szydło dla Wiadomości TVP
(źródło: https://wiadomosci.tvp.pl/29044717/rozmowa-z-premier-szydlo)

PAP/RIRM

 

drukuj
Tagi: , , ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl