Poseł Zieliński: akcja CBA u posła Burego to rodzaj zastraszenia

Akcja CBA w biurze posła Jana Burego to rodzaj zastraszenia – mówi poseł Jarosław Zieliński w rozmowie z Redakcją Informacyjną Radia Maryja.

Na dzień przed głosowaniem w sprawie odwołania szefa MSW Bartłomieja Sienkiewicza, funkcjonariusze weszli wczoraj do biura poselskiego przewodniczącego Klubu Parlamentarnego PSL-u w Rzeszowie. Ma to związek ze śledztwem w sprawie powoływania się na wpływy w Ministerstwie Infrastruktury.

Działania CBA zbiegły się w czasie ze spotkaniem ludowców z Sienkiewiczem, dotyczącym wniosku o jego odwołanie.

Nie jest to zbieżność przypadkowa. Wygląda na to, że mamy do czynienia z używaniem narzędzi w postaci służb specjalnych w polityce; oczywiście przez PO. Chodzi o to, żeby skłonić klub PSL-u do uległości, do głosowania za pozostawieniem ministra Sienkiewicza. To jest rodzaj zastraszenia i szantażu, niezależnie od tego, jaka jest istota sprawy, jeżeli chodzi o powody tej akcji – wskazał poseł Jarosław Zieliński.

 

PiS zarzuca Bartłomiejowi Sienkiewiczowi niekompetencję i kompromitację w związku z ujawnioną przez „Wprost” rozmową z prezesem NBP Markiem Belką.

RIRM

drukuj
Tagi:

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl