fot. https://pixabay.com/pl/photos/dzieci-ma%c5%82e-dziewczynki-szcz%c4%99%c5%9bliwy-6845817/

Po(Ruszamy) szkołę – warsztaty w Toruniu dla osób pracujących z dziećmi

W połowie stycznia 2022 roku ruszają w Toruniu muzyczno-taneczne warsztaty „Po(Ruszamy) szkołę” dla osób, które na co dzień pracują z dziećmi. Organizatorzy proponują naukę szeregu integracyjnych zabaw zaczerpniętych z polskiej ludowości i tradycji. Dzięki uczestnictwu w inicjatywie zapełnienie uczniom wolnego czasu między lekcjami czy na pozaszkolnych wyjazdach stanie się dużo prostsze.

„Po(Ruszamy) szkołę”, to propozycja, by 14 stycznia 2022 r. poszerzyć swoje umiejętności przy pracy z dziećmi. Zaproszenie skierowane jest zarówno do nauczycieli, pedagogów, wychowawców kolonijnych i animatorów, jak i rodziców.

„Celem jest rozbudzenie miłości do kultury tradycyjnej poprzez dwa jej aspekty – muzykę i taniec jako ciekawej i wartościowej alternatywy współczesnej kultury masowej, kontakt z kulturą żywą, zwiększenie świadomości społecznej i wiedzy na temat kulturowych korzeni Europy u osób dorosłych i dzieci, a także nabycie podstawowych umiejętności tanecznych, poznanie sposobów uczenia i modyfikacji prostych tańców tradycyjnych” – informują organizatorzy.

Na zakończenie każda osoba otrzyma zaświadczenie uczestnictwa w warsztatach oraz materiały dydaktyczne do pracy z dziećmi.

Liczba miejsc jest ograniczona. Więcej informacji [tutaj]. Zapisać można się na stronie głównego organizatora – [wTan].

radiomaryja.pl

drukuj
Tagi: ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl