fot. twitter.com/PolskaPolicja

Policyjna grupa SPEED zatrzymała 3 tys. praw jazdy na terenie Warszawy

Policjanci grupy SPEED w ciągu roku zatrzymali na terenie Warszawy ponad 3 tysiące praw jazdy. Od lipca funkcjonariusze działają już w całej Polsce. 

Początkowo grupa SPEED działała jedynie na terenie Warszawy i w okolicznych powiatach. W jej skład wchodzą najlepsi policjanci w Wydziału Ruchu Drogowego, służby kryminalne oraz przewodnicy z wyszkolonymi psami.

Policjanci walczą z piractwem drogowym. To m.in. nielegalne wyścigi. Jednak to nie wszystko. Wielu kierowców przekracza prędkość jazdy w terenie zabudowanym o ponad 50 kilometrów na godzinę. Ponadto zatrzymani kierowcy nie mieli nawet uprawnień do kierowania pojazdami.

W przeciągu roku działalności grupy, funkcjonariusze na terenie garnizonu warszawskiego zatrzymali ponad 3 tysiące praw jazdy.  Od lipca tego roku grupa SPEED stacjonuje już we wszystkich garnizonach w Polsce.

TV Trwam News

drukuj
Tagi: , ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl