Policja zlikwidowała linię produkcyjną amfetaminy

Centralne Biuro Śledcze Policji i policjanci Komendy Miejskiej w Kaliszu zlikwidowali w powiecie kaliskim fabrykę amfetaminy. Znajdowała się ona w garażu 34–letniego mężczyzny na terenie jego nieruchomości w powiecie kaliskim.

Podczas przeszukania policjanci Centralnego Biura Śledczego Policji zabezpieczyli 22 litry komponentu BMK, na bazie którego produkowana była amfetamina. Z tej ilości można było wyprodukować około 15 kilogramów narkotyku. Na miejscu zabezpieczono także różnego rodzaju kwasy i wypełniacze oraz sprzęt laboratoryjny służący do nielegalnej produkcji.

Funkcjonariusze odkryli nielegalną produkcję, wchodząc na teren nieruchomości 34-latka w czasie, kiedy ten zgłosił się na komisariat w Stawiszynie w związku z dozorem policyjnym, jaki miał nałożony w innej sprawie. Śledztwo sprawie prowadzą policjanci z kaliskiego Wydziału Zarządu w Poznaniu Centralnego Biura Śledczego Policji pod nadzorem Prokuratury Okręgowej w Ostrowie Wielkopolskim. Mężczyzna najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie.

TV Trwam News/RIRM

drukuj
Tagi:

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl