Policja: Kto rozpoznaje te osoby?

Stołeczna policja opublikowała wizerunki dwudziestu jeden osób, które miały naruszyć porządek prawny podczas demonstracji przed Sejmem w nocy z 16 na 17 grudnia 2016 r., kiedy m.in. blokowano wyjazd posłów i przedstawicieli rządu.

Policja w komunikacie prosi o kontakt każdego, kto rozpoznaje osoby ze zdjęć, których zdjęcia opublikowano na stronie internetowej komendy stołecznej. Są to – jak napisano – wizerunki osób, które mogą mieć związek z naruszeniem porządku prawnego.

Jak podkreślono w komunikacie „policjanci z wydziału dochodzeniowo-śledczego Komendy Stołecznej Policji pod nadzorem Prokuratury Okręgowej w Warszawie prowadzą śledztwo w sprawie wydarzeń związanych z naruszeniami porządku prawnego w dniach 16/17 grudnia 2016 roku przed gmachem Sejmu RP w Warszawie przy ul. Wiejskiej 4/6/8. Każdy kto rozpoznaje te osoby proszony jest o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami z wydziału dochodzeniowo-śledczego Komendy Stołecznej Policji przy ul. Nowolipie 2”.

Informacje można przekazywać dzwoniąc na nr tel. 22 603 65 83 od poniedziałku do piątku w godz. 8-21 lub z dyżurnym Komendy Stołecznej Policji na nr tel. 22 603 65 55. Policja zapewnia całkowitą anonimowość.

Do zdarzeń doszło w dniach 16/17 grudnia 2016 roku przed gmachem Sejmu RP. Nieznane dotąd osoby naruszyły porządek prawny. Pod linkiem publikujemy wizerunki osób, które mogą mieć związek z tymi zdarzeniami.

Kliknij, aby powiększyć

Kliknij, aby powiększyć

Kliknij, aby powiększyć

PAP/RIRM

drukuj