PO zatrudnia hejterów. Mają krytykować PiS?

Platforma Obywatelska chce zatrudnić 100 internautów, którzy mieliby się zająć krytyką Prawa i Sprawiedliwości. Partia zamierza też przeszkolić wszystkich członków, by zachowywali się jak tzw. „hejterzy”.

Podczas wyjazdowego posiedzenia PO na początku tygodnia, powstał plan na poprawę pozycji partii w internecie. Premier Ewa Kopacz miała poinformować, że zostało zatrudnionych 50 hejterów, którzy mają krytykować PiS. Docelowo ma być to 100 osób – powiedział dziennikarzowi z „Rzeczpospolitej” uczestnik wyjazdowego posiedzenia klubu PO.

Rzecznik PO Małgorzata Kidawa-Błońska próbowała wytłumaczyć zapowiedź Ewy Kopacz, mówiąc że te słowa są wyrwane z kontekstu. Jak dodała, Kopacz powiedziała, że chciałaby, „aby po przeszkoleniach wszyscy członkowie Platformy byli aktywni i zachowywali się jak hejterzy”.

Socjolog, europoseł PiS prof. Zdzisław Krasnodębski zwraca jednak uwagę, że PO stosuje „hejt” od chwili objęcia władzy.

– PO chyba tylko przespała zmianę technologiczną, więc powiedziałbym, że tu się nic nie zmieni. Chodzi raczej o to, żeby pojawiło się nowe pokolenie Stefanów Niesiołowskich – typu polityków, których nie brakuje PO. To mnie nie dziwi. Nie przypuszczam tylko, żeby to przyniosło już w tej chwili taki skutek, o jakim marzy pani premier Kopacz – komentuje socjolog.

Według informacji mediów, pomysł z zatrudnieniem hejterów nie wzbudził entuzjazmu nawet wśród polityków PO.

 

 

RIRM/TV Trwam News

drukuj
Tagi: , ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl