fot. pixabay.com

Po południu zachmurzenie duże; temperatura do 11 stopni

W niedzielne popołudnie nie ma szans na większe przejaśnienie, nadal będzie pochmurno – powiedziała synoptyk Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej, Grażyna Dąbrowska. Temperatura wyniesie maksymalnie 11 stopni C. W nocy pojawią się słabe opady deszczu i mgła.

Grażyna Dąbrowska poinformowała w rozmowie, że w niedzielne popołudniu nadal utrzyma się duże zachmurzenie.

„Zaniknie mgła, ale tylko na kilka godzin, bo wieczorem ponownie zacznie się tworzyć i będzie ograniczać widzialność do około 100 metrów” – powiedziała.

Temperatura wyniesie od około 4 do 8 stopni C., cieplej będzie na południowym wschodzie nawet do 11 stopni C. Wiatr będzie słaby, umiarkowany z kierunku północno – wschodniego.

„W nocy w dalszym ciągu będą się utrzymywały mgły, a większe rozpogodzenia spodziewane są na południu kraju. Za to w wysokich partiach gór będzie bezchmurnie” – powiedziała Grażyna Dąbrowska.

Nocą miejscami będzie padał słaby deszcz lub mżawka. Temperatura minimalna wyniesie od minus 1 do 3 stopni C., najcieplej będzie na wybrzeżu od 4 do 6 stopni C., w górach temperatura może spaść do minus 2 stopni C. Wiatr będzie słaby z kierunku wschodniego.

PAP

drukuj
Tagi: ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl