fot. PAP

Plebiscyt na najbardziej obłudnego posła 2013

Który polityk zasłuży na miano największego hipokryty w naszym kraju? O tym już wkrótce zadecydują Polacy. Trwa plebiscyt na najbardziej obłudnego posła 2013 roku. Konkurs Herody 2013 zorganizowała Fundacja Pro – Prawo do Życia.

Wśród kandydatów do plebiscytu znajdują się parlamentarzyści, którzy z jednej strony – w świetle fleszy i kamer – opowiadają się za życiem, a podczas głosowań dotyczących, m.in. tzw. aborcji głosują przeciwko niemu. Mówią TAK – dla zabijania dzieci nienarodzonych. Ta hipokryzja zostanie zauważona.

– Zapraszam państwa do udziału w plebiscycie Herody roku 2013. W naszym kraju jest wielu polityków, którzy deklarują, że są za życiem, że są przeciwnikami aborcji, po czym głosują za utrzymaniem przepisów, które pozwalają na zabijanie dzieci. Podobnie zachował się król Herod, który dla realizacji swoich politycznych interesów nie wahał się wydać rozkazu, aby zabijano w jego państwie małe dzieci – powiedziała Kaja Godek, pełnomocnik Komitetu Inicjatywy Ustawodawczej Stop Aborcji.

Najbardziej fałszywy faworyt, który otrzyma najwięcej głosów zostanie Herodem roku i otrzyma nagrodę – symboliczne „krwawe srebrniki”. Zgłoszenia kandydatów zostały już przyjęte, a teraz czas na głosowanie. www.stopaborcji.pl

– Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia. Wszyscy będziemy zachwycać się Dzieciątkiem w żłóbku. Będziemy kontemplować tajemnicę życia. Pamiętajmy wtedy o tym, że są dzieci, którym nie pozwolono się urodzić, że one też chciały mieć swoje narodzenie; chciały mieć swoich rodziców i swoje rodziny – i to nie zostało im dane. I kiedy patrzymy na to, jak zachowują się politycy – nie żałujmy polityków. Żałujmy tych dziecidodała Kaja Godek.

TV Trwam News

 

drukuj