fot. PAP/Wojtek Jargiło

PiS uruchamia system smsowy informujący o kampanii; na nr 4321 trzeba wysłać: jedziemy dalej

Osoby zainteresowane kampanią prowadzoną przez Prawo i Sprawiedliwość powinny wysłać sms o treści: jedziemy dalej, na numer 4321; dzięki temu będą na bieżąco informowane – poinformowano podczas sobotniej konwencji PiS w Lublinie.

Po godz. 12.00 w Lublinie rozpoczęła się konwencja wyborcza PiS pod hasłem „Dobry czas dla Polski”, w trakcie której liderzy ugrupowania zaprezentują program wyborczy. Swoje wystąpienia wygłoszą prezes partii Jarosław Kaczyński, premier Mateusz Morawiecki i była premier Beata Szydło.

„Uruchomiliśmy po raz pierwszy w Polsce coś takiego, specjalny system smsowy. Zachęcam do tego, żeby wysyłać smsy na numer 432. Dzięki tym smsom będzie państwo na bieżąco informowani o tym, co będzie się działo w kampanii Prawa i Sprawiedliwości. Wszystkie smsy na nr 4321 wysyłamy z hasłem: jedziemy dalej” – przekazano podczas konwencji.

PAP/RIRM

drukuj
Tagi: , ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl