PiS prezentuje kolejny spot wyborczy. „#DamyRadę”

Jedyną szansą żeby coś zmienić jest ciężka praca. Prawo i Sprawiedliwość w najnowszym spocie zachęca sympatyków partii do aktywności w mediach społecznościowych.

Przed nami wybory – możliwe, że najważniejsze od wielu lat – czyta lektor, zachęcając do wysyłania i zamieszczania na Facebooku czy Twitterze komentarzy i filmów na rzecz PiS-u.

Od wczoraj sympatycy PiS-u i wolontariusze rozdają w całym kraju tzw. PiS – packi. To zestaw materiałów wyborczych – ulotki i partyjne gadżety. Na kopercie z materiałami znajduje się jedno z kampanijnych haseł PiS: „Damy Radę”. Wybory parlamentarne odbędą się 25 października.

ZOBACZ SPOT:

 

 

RIRM

drukuj
Tagi: ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl