Pikieta modlitewno-przebłagalna na Placu Zbawiciela

Na Placu Zbawiciela w Warszawie trwa pikieta modlitewno-przebłagalna. Spotkanie modlitewne to wyraz zadośćuczynienia za zniewagi i bluźnierstwa słowne oraz te wyrażone w stanowionym prawie, które jest sprzeczne z prawem Bożym i naturalnym – powiedział ks. Jerzy Garda organizator pikiet modlitewnych.

Uczestnicy chcą również otoczyć modlitwą Kościół i całą Ojczyznę.

Ks. Jerzy Garda, misjonarz, dodał, że pikieta ma też zwracać uwagę na to, że problemy i zagrożenia dla rodzin, małżeństw i dzieci wynikają z ustaw uchwalonych przez rządzących.

Modlimy się w intencji naszej rodziny, która jest zagrożona przez obecne ideologie. Modlimy się też o to, aby z Placu Zbawiciela został zabrany pomnik – można powiedzieć homoseksualistów i innych dewiantów, tzw. tęcza. Jest to symbol grzechu Sodomy i Gomory. Zwracamy też uwagę na śmiercionośny program ideologii gender. Niszczenie płodności dziewcząt, kobiet, poprzez forsowanie antykoncepcyjnej i wczesnoporonnej pigułki „dzień po”, dostępnej już dla piętnastoletnich dziewcząt. Sięgając po tą tabletkę, mogą niszczyć swoje zdrowie i płodność – podkreślił ks. Jerzy Garda.

Spotkania rozpoczynają się modlitwą Anioł Pański, następnie odmawiany jest różaniec i koronka do Miłosierdzia Bożego.

Pikiety modlitewne na Placu Zbawiciela w Warszawie rozpoczęły się 23 czerwca ubiegłego roku.

RIRM

drukuj
Tagi: ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl