fot. PAP/Marcin Obara

Pierwsza Dama zaprasza na dobroczynny kiermasz SHOM

Pierwsza Dama, Agata Kornhauser-Duda, zaprasza na dobroczynny kiermasz organizowany przez Stowarzyszenie Małżonków Szefów Misji Dyplomatycznych SHOM w niedzielę w Warszawie – poinformowała w mediach społecznościowych Kancelaria Prezydenta RP.

Kancelaria Prezydenta opublikowała w niedzielę w mediach społecznościowych nagranie, w którym małżonka prezydenta Agata Kornhauser-Duda zaprasza do udziału w Międzynarodowym Kiermaszu Dobroczynnym organizowanym przez Stowarzyszenie Współmałżonków Szefów Misji Dyplomatycznych SHOM.

„Stowarzyszenie Współmałżonków Szefów Misji Dyplomatycznych SHOM organizuje w Warszawie już po raz 15. Międzynarodowy Kiermasz Dobroczynny. Jako jego honorowa patronka, mam ogromną przyjemność zaprosić do udziału w wydarzeniu. Podczas zeszłorocznego bazaru zebrane środki pieniężne otrzymało kilkadziesiąt polskich organizacji charytatywnych, wspierających dzieci, seniorów, chorych i osoby niepełnosprawne” – poinformowała w nagraniu.

Zachęciła do udziału w „spotkaniu ludzi dobrej woli, którzy w okresie przedświątecznym solidaryzują się z osobami cierpiącymi i borykającymi się z życiowymi problemami”.

„Pamiętajmy o tych, którzy oczekują na nasz gest wsparcia i pomocną dłoń. Nadchodzący czas jest wyjątkowo sprzyjającą chwilą, by otworzyć serca i okazać wrażliwość na potrzeby bliźnich. Bazar oferuje szeroką gamę produktów spożywczych i rękodzieła z różnych stron świata. Możemy nabyć ciekawe i oryginalne upominki, które z pewnością ucieszą naszych bliskich i przyjaciół” – wskazała.

Podczas kiermaszu ponad 50 ambasad z niemal całego świata wystawi na swoich stoiskach rękodzieło, biżuterię, ozdoby do domu i wiele innych. Odbędzie się on w niedzielę, 4 grudnia w godzinach 11.00-19.00 na warszawskim Torwarze.

„Pomóżmy stowarzyszeniu SHOM pomagać innym” – zaapelowała w niedzielę Pierwsza Dama.

PAP

drukuj