fot. prezydent.pl

Para prezydencka z okazji Dnia Dziecka: Jesteśmy z was dumni; miłości i szczęścia

Prezydent Andrzej Duda wraz z małżonką Agatą Kornhauser-Dudą złożyli najmłodszym życzenia z okazji obchodzonego dziś Dnia Dziecka. Jesteśmy z was bardzo dumni i cieszymy się waszą radością; pamiętajcie o tym, nie tylko dzisiaj w dniu waszego święta, ale przez cały rok – podkreśliła para prezydencka.

Na stronie prezydent.pl. opublikowano flim, w którym prezydent i pierwsza dama składają życzenia najmłodszym. „Niech ten dzień będzie dla was wyjątkowy i radosny” – powiedział Andrzej Duda, a jego żona życzyła dzieciom: „miłości i szczęścia”. „Niech zawsze na waszych twarzach gości uśmiech, a każdy poranek niech będzie dla was początkiem nowej przygody” – mówiła.

Prezydent podkreślił, że „my dorośli jesteśmy z was bardzo dumni i cieszymy się waszą radością. Pamiętajcie o tym, nie tylko dzisiaj w dniu waszego święta, ale przez cały rok”.

„Moi drodzy, starajcie się jak najlepiej wykorzystywać swoje możliwości. Nie zrażajcie się drobnymi niepowodzeniami i zawsze bądźcie dobrej myśli. To od was zależy, kim będziecie w dorosłym życiu, kto wie, może prezydentem albo panią prezydent naszego kraju” – dodała Agata Kornhauser-Duda.

Na Twitterze życzenia złożył również minister kultury Piotr Gliński.

„Najserdeczniejsze życzenia dla wszystkich dzieci – tych małych i tych dużych – z okazji Dnia Dziecka. Życzę samych radosnych chwil oraz by uśmiech zawsze gościł na Waszych twarzach” – napisał.

„Zapraszam do ogrodów KPRM na rodzinny piknik, a szczególnie na stoiska MKiDN i NCK” – dodał.

PAP/RIRM

drukuj