fot. prezydent.pl | Grzegorz Jakubowski KPRM

Pierwsza dama zachęca do wysyłania pocztą elektroniczną życzeń wielkanocnych osobom samotnym i potrzebującym

Pierwsza dama Agata Kornhauser-Duda zachęca dzieci do wysyłania pocztą elektroniczną życzeń wielkanocnych osobom samotnym i potrzebującym. „Świąteczny czas będzie dużo trudniejszy dla osób opuszczonych, chorych, niepełnosprawnych, potrzebujących wsparcia. Pamiętajmy także o pracownikach służby zdrowia i służb mundurowych” – zaapelowała.

W specjalnie stworzonym  filmie małżonka prezydenta Andrzeja Dudy zwróciła się do dzieci, by otworzyły serca i uruchomiły wyobraźnię.

– Dajmy tym osobom znać, że o nich pamiętamy, że się o nich troszczymy. Przekażmy im miłe życzenia wielkanocne. Drogie dzieci, zachęcam do tego szczególnie Was, abyście otworzyły serca i uruchomiły wyobraźnię. Jak możecie przyłączyć się do tej akcji? Wybierzcie osobę lub instytucję, do której chcecie wysłać życzenia. Rodzice z pewnością Wam w tym pomogą. Wykonajcie pracę plastyczną, sfotografujcie ją i nagrajcie krótki filmik z życzeniami i wyślijcie pocztą elektroniczną. Tak będzie najlepiej i najbezpieczniej – podkreśliła.

Agata Kornhauser-Duda poinformowała również, że osobiście przygotowała kartkę świąteczną.  Jej zdjęcie prześle mailem do pracowników i podopiecznych Warsztatów Terapii Zajęciowej.

RIRM

drukuj
Tagi: ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl