Piechociński z Tuskiem o zmianach w rządzie

Lider PSL Janusz Piechociński i premier Donald Tusk mają dziś rozmawiać na temat zmian w rządzie.

W sobotę lider ludowców, został upoważniony przez Naczelny Komitet Wykonawczy partii do wejścia do rządu i rozmów z liderem koalicyjnej Platformy Obywatelskiej.Nadal nie jest przesądzone, czy i jaki resort objąć miałby prezes PSL.

Poseł Beata Kempa z Solidarnej Polski mówi, że sprawa doboru stanowisk w rządzie powinna się jak najszybciej zakończyć.

– Według ostatnich szokujących danych GUS, które wykazały, że PKB spada więc kraj zaczyna wchodzić w recesje; czas najwyższy skończyć z tą karuzelą stanowisk. Jestem troszkę zmęczona tą dyskusją, dzisiaj wszyscy muszą stanąć właśnie ponad tym, że kraj nasz pogrąża się w recesji. To jest wielkie zagrożenie. Te spekulacje kadrowe to jest kolejna zasłona dymna przed tym złem które się dzieje – powiedziała poseł Beata Kempa.

RIRM

drukuj
Tagi: ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl