fot. pixabay.com

Para prezydencka z okazji Dnia Matki: Macierzyństwo jest skarbem

Macierzyństwo jest skarbem; to źródło siły, która pozwala przezwyciężyć największe przeszkody – podkreślił prezydent RP Andrzej Duda wraz z małżonką Agatą Kornhauser-Dudą w życzeniach z okazji Dnia Matki. Wyrazili też nadzieję, że na Ukrainie zapanuje wkrótce sprawiedliwy pokój i kobiety będą bezpieczne.

Kancelaria Prezydenta RP opublikowała życzenia pary prezydenckiej z okazji Dnia Matki.

„Prosimy przyjąć nasze serdeczne życzenia szczęścia i harmonii w życiu rodzinnym; dobrego zdrowia i pogody ducha, czułości i wsparcia ze strony dzieci oraz radości z ich sukcesów, a także spełnienia wszelkich osobistych planów i marzeń” – wskazał prezydent wraz z małżonką zwracając się do wszystkich matek w Polsce.

https://twitter.com/prezydentpl/status/1529706569805471744

„Niech ten dzień będzie pełen uśmiechu, dobrych wzruszeń i rozmów oraz najpiękniejszych wspomnień” – dodali.

Wyrazili nadzieję, że przypadające w Polsce 26 maja święto – przyniesie kobietom „wytchnienie od trosk dnia codziennego”.

Podkreślili, że „macierzyństwo jest skarbem, który sam w sobie wynagradza wszelkie związane z nim trudy”.

„Więź między matką a dzieckiem, miłość, czułość, zaufanie i zrozumienie, którymi nawzajem się obdarowują, to dobro bezcenne. Jest to źródło siły, która pozwala przezwyciężyć największe przeszkody” – zaznaczyła para prezydencka.

https://twitter.com/WPalacu/status/1529721496246964224

„Tej siły i związanej z nią nadziei życzymy Paniom w Dniu Matki” – dodali.

Para prezydencka zwróciła się także do kobiet, które przyjęły pod swój dach „gości z ogarniętej wojną Ukrainy, oraz matek, które wraz ze swoimi dziećmi znalazły w Polsce schronienie i pomocną dłoń”.

„Wierzymy, że na Ukrainie zapanuje wkrótce sprawiedliwy pokój, że wraz ze swoimi najbliższymi znów zaznają Panie poczucia bezpieczeństwa i życiowej stabilizacji” – podkreślił prezydent wraz z małżonką.

„Niech zawarte w ostatnich miesiącach przyjaźnie przyniosą polskim i ukraińskim rodzinom jak najwięcej radości i satysfakcji” – życzyli Andrzej Duda i Agata Kornhauser-Duda.

https://twitter.com/TV_Trwam/status/1529718980730007553

PAP

drukuj
Tagi: , , , ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl