Premier RP: bycie mamą to jedna z najwspanialszych i najważniejszych ról w życiu

Premier Beata Szydło złożyła dziś, w Dniu Matki, życzenia wszystkim mamom: spełnienia marzeń, aby ich życie było zawsze radosne, zawsze pogodne, aby były dumne ze swoich dzieci i by nie zapominały również o sobie.

„Dzisiaj jest Dzień Matki, jedno z najwspanialszych świąt. Sama jestem matką i wiem, że pełniąc wiele ról w życiu, to właśnie bycie mamą jest tym najwspanialszym i najważniejszym” – podkreśliła Beata Szydło w wystąpieniu udostępnionym m.in. na Twitterze kancelarii premiera.

„Chciałabym, aby wszystkie mamy wiedziały, że pamiętamy o nich nie tylko tego dnia. To jest dobry moment do złożenia życzeń, to jest dobry moment do podziękowania za trud, za codzienność mamy – bohaterki naszej codzienności. To dzięki nim trwają polskie rodziny i za to należą się im wszystkim ukłony” – zaznaczyła szefowa rządu.

„Wszystkim mamom życzę wszystkiego dobrego. Spełnienia marzeń, tego aby ich życie było zawsze radosne, zawsze pogodne, aby były dumne ze swoich dzieci i by nie zapominały również o sobie” – oznajmiła Beata Szydło.

PAP/RIRM

drukuj