Pabianice bronią TV Trwam

Dziś ulicami Pabianic przejdzie kolejny marsz w obronie TV Trwam, której Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji nie przyznała miejsca na tzw. multipleksie. Rozpocznie się on o godz. 10. przed kościołem św. Mateusza w Pabianicach. 

 Uczestnicy marszu przejdą ul. Zamkową na skwer przed kościołem Najświętszej Maryi Panny Różańcowej, gdzie zakończy się marsz. Na zakończenie manifestacji, sprawowana będzie Msza św. w intencji wolnych mediów w Polsce. Marian Koczur, radny miejski i organizator marszu, mówi, że obecna sytuacja jest ograniczeniem swobód obywatelskich i demokracji, dlatego mieszkańcy Pabianic wyjdą dziś na ulice. Organizator akcentuje, że  walka o miejsce dla Telewizji Trwam na cyfrowym multipleksie jest bardzo istotna.


Pobierz Pobierz

Cały czas trwa także akcja zbierania podpisów w obronie TV Trwam, której Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji nie przyznała miejsca na cyfrowym multipleksie. Do tej pory podliczono 2 mln 320 tys. 45 kopii podpisów. 

drukuj

Tagi: ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl