P. Szefernaker: PiS jest partią młodych ludzi

Prawo i Sprawiedliwość jest partią młodych ludzi, gdzie młodzi ludzie mają szansę się zrealizować i reprezentować młode pokolenie – powiedział w Szczecinie wiceszef MSWiA Paweł Szefernaker. Dodał, że polityka dla młodych z PiS jest „służbą, a nie interesami”.

„Listy Prawa i Sprawiedliwości dziś w wyborach samorządowych to jest mieszanka ludzi młodych, dynamicznych, ale także ludzi, którzy są doświadczeni” – powiedział dziennikarzom wiceszef Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji Paweł Szefernaker.

Podkreślił, że sam jest najmłodszym posłem z Zachodniopomorskiego, a także najmłodszym radnym sejmiku województwa w tej kadencji.

Paweł Szefernaker zaznaczył, że na listach PiS wiele młodych osób jest także „wśród pierwszych trójek na listach” do rady miasta oraz na listach do sejmiku.

„Prawo i Sprawiedliwość jest partią młodych ludzi, gdzie młodzi ludzie mają szansę się zrealizować, mają szansę także reprezentować młode pokolenie szczecinian w codziennej polityce” – powiedział.

Zaznaczył, że PiS „daje szansę startu także młodym osobom na najważniejsze funkcje w samorządzie”. Podał przykład młodych kandydatów na prezydentów: Patryka Jakiego w Warszawie, Waldemara Budy w Łodzi i Kacpra Płażyńskiego w Gdańsku.

„Jesteśmy w polityce dlatego przede wszystkim, że polityka dla nas jest służbą, a nie interesami, i chcielibyśmy wprowadzić nowy styl” – podkreślił Paweł Szefernaker.

Sekretarz stanu w MSWiA wyraził poparcie dla adwokata Zbigniewa Boguckiego, startującego do sejmiku województwa. Przedstawił go jako kandydata „kreatywnego, doświadczonego”, który „ma wiele sił i chęci do tego, żeby zmieniać politykę w regionie” i w Szczecinie.

PAP/RIRM

 

drukuj
Tagi: , ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl