Oświadczenie

Oświadczenie o. Jana Króla CSsR w związku z kolejną prowokacją wymierzoną w Radio Maryja oraz o. Tadeusza Rydzyka CSsR.

Z rożnych miast w Polsce otrzymujemy informacje, o działaniach nieznanych osób, które twierdzą, że reprezentują  O. Tadeusza Rydzyka, Dyrektora Radia Maryja i w Jego imieniu szukają dużych nieruchomości, które rzekomo O. Dyrektor chciałby zakupić. Chcemy stanowczo oświadczyć, że jest to kolejna prowokacja wymierzona w Radio Maryja i jego Założyciela.

O. Tadeusz Rydzyk nie upoważnił żadnej osoby ani instytucji do działania w tym zakresie w Jego imieniu. O wszystkich naszych przedsięwzięciach i planowanych inwestycjach informujemy Rodzinę Radia Maryja w naszych mediach.

o. Jan Król CSsR

drukuj

Tagi:

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl