fot. https://twitter.com/opolskaPolicja

Opolskie: Policjant uratował pijanego przed utonięciem

Dzięki natychmiastowej akcji ratunkowej policjant z Kluczborka uratował mężczyznę, który topił się w rzece. Jak poinformowała w poniedziałek KW Policji w Opolu, uratowany 54-latek był pijany.

Do zdarzenia doszło w niedzielę. Na numer 112 zadzwonił świadek, który widział topiącego się w rzece mężczyznę. Pierwszy na miejsce dotarł wysłany przez dyżurnego patrol policji.

Widząc zanurzonego twarzą w wodzie mężczyznę, policjanci weszli do wody i wyciągnęli 54-latka na brzeg. Wymarzniętego mężczyznę przekazano przybyłym na miejsce ratownikom medycznym. Jak się później okazało, mężczyzna był pijany. Zdaniem lekarzy, w tej chwili jego życie nie jest zagrożone.

PAP

drukuj
Tagi: ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl