fot. Monika Bilska

O. dr T. Rydzyk CSsR zaprasza na odpust do toruńskiego Sanktuarium w ramach narodowej modlitwy i ekspiacji za profanację wizerunku Najświętszej Maryi Panny

18 maja o godz. 12.00 w rocznicę urodzin Jana Pawła II odbędzie się odpust w Sanktuarium Najświętszej Maryi Panny Gwiazdy Nowej Ewangelizacji i św. Jana Pawła II w Toruniu. Jak zapowiedział o. dr Tadeusz Rydzyk CSsR, „będziemy przepraszać za publiczne bluźnierstwa, deprawację rodzin i będziemy prosić o miłosierdzie dla nas i naszej Ojczyzny”.

Kochana Rodzino Radia Maryja, Drodzy Rodacy!

Nowa lewica potężnie zaatakowała rodzinę, dzieci i młodzież w wielu miejscach wprowadzając przez samorządy gender, m.in. do przedszkoli i szkół. Przekroczyła już wszelką przyzwoitość w atakowaniu naszej wiary katolickiej i polskości. Takie działania nazywają często wyrażaniem artyzmu, sztuki, a jest to profanowanie największych świętości: krzyża (znaku zbawienia), naszej Matki Jasnogórskiej Królowej, świątyń, a katolików z katedry uniwersyteckiej potrafią nazwać „świniami”. Tego nie było nawet, gdy w Polsce lewica nazywała się komunizmem. Ci bluźniercy powołują się na konstytucyjne prawo do wolności słowa. Konstytucja Rzeczpospolitej nakazuje szanować godność i wolności wszystkich obywateli. Na niszczenie rodziny, dzieci i młodzieży, szarganie naszych świętości, w tym krzyża i cudownego obrazu Matki Bożej Królowej Polski nie możemy być obojętni. Na poniewieranie naszej Najświętszej Matki musimy reagować, skutecznie reagować, bo to pójdzie jeszcze dalej. Inaczej jesteśmy wyrodnymi dziećmi i sami doprowadzamy się do zniszczenia.

Powinniśmy też błagać Pana Boga, Matkę Najświętszą i świętych o przebaczenie. W rocznicę urodzin św. Jana Pawła II i odpustu w naszym Sanktuarium Najświętszej Maryi Panny Gwiazdy Nowej Ewangelizacji i św. Jana Pawła II w Toruniu 18 maja o godz. 12.00 będziemy przepraszać za te publiczne bluźnierstwa, deprawację rodzin, dzieci i młodzieży. Będziemy prosić o miłosierdzie dla nas i naszej ojczyzny o nawrócenie wszystkich, każdego z naszych sióstr i braci Polaków.

Zapraszamy bardzo serdecznie. 18 maja – rocznica urodzin św. Jana Pawła II, godz. 12.00, Sanktuarium w Toruniu, wotum wdzięczności za św. Jana Pawła II.

o. dr Tadeusz Rydzyk CSsR, Dyrektor Radia Maryja

drukuj