fot. TT/Polska Policja

Niemcy: w wypadku polskiego autobusu rannych jest 56 osób

Policja skorygowała liczbę rannych w wypadku autobusu w Brandenburgii na autostradzie nr 12 koło Storkow – pisze agencja dpa. Obecnie jest 56 rannych – poinformował we wtorek po południu rzecznik policji. We wtorek doszło do wypadku polskiego autobusu w Niemczech.

„Polscy konsulowie z Berlina są na miejscu i pozostają w bieżącym kontakcie ze służbami miejscowymi. Potwierdzają dostępne dotychczas informacje, udzielają niezbędnej pomocy poszkodowanym obywatelom polskim” – poinformowała rzecznik ambasady w Berlinie, Magdalena Szuber-Zasacka.

Do poważnego wypadku doszło we wtorek na autostradzie A12 między węzłami Storkow i Fuerstenwalde (Brandenburgia). Według aktualnych informacji w wypadku brał udział polski autokar i dwie ciężarówki.

PAP

drukuj
Tagi: ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl