fot. PAP/Leszek Szymański

Niebawem okaże się kto zostanie selekcjonerem reprezentacji Polski w piłce nożnej

31 stycznia poznamy nazwisko nowego selekcjonera reprezentacji Polski w piłce nożnej – zapowiedział prezes PZPN, Cezary Kulesza.

Po odejściu Paulo Sousy piłkarska reprezentacja Polski wciąż czeka na nazwisko nowego selekcjonera. Faworytem wydawał się Adam Nawałka. Były trener biało-czerwonych dobrze zna polskich zawodników, co miało być jego głównym atutem. Na Euro 2016 stał za sukcesem Polaków, którzy dopiero w rzutach karnych polegli w starciu z późniejszym triumfatorem – Portugalią.

Dzisiejsze doniesienia mediów wskazały, że obok Adama Nawałki wysoko stoją akcje Jana Urbana, obecnego szkoleniowca Górnika Zabrze. W grze jest też Andrij Szewczenko. W PZPN może jednak zabraknąć środków na drogi kontrakt dla byłego selekcjonera reprezentacji Ukrainy. Prezes PZPN, Cezary Kulesza, nie skomentował medialnych doniesień, ale podał ostateczny termin.

– Nowy selekcjoner reprezentacji Polski zostanie przedstawiony 31 stycznia na PGE Narodowym w Warszawie. Proszę kibiców i media o jeszcze chwilę cierpliwości, choć wiem, jakie olbrzymie emocje wzbudza ten temat. Prowadzimy ostatnie negocjacje, jest ścisłe grono kandydatów – poinformował Cezary Kulesza, prezes PZPN.

Pierwszym sprawdzianem dla nowego selekcjonera będą pojedynki barażowe w eliminacjach do mistrzostw świata.

TV Trwam News

drukuj
Tagi:

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl