fot. flickr.com

„Nasz Dziennik”: ONZ może zatwierdzić nową kategorię płci w konwencji dotyczącej zbrodni przeciwko ludzkości

ONZ pracuje nad zatwierdzeniem nowej kategorii płci w konwencji o zbrodniach przeciwko ludzkości. Czy w międzynarodowym prawie karnym powstanie nowa kategoria ofiar: prześladowanych z powodu płci definiowanej w duchu ideologii gender?

Jak informuje „Nasz Dziennik” ONZ może zatwierdzić nową kategorię płci w konwencji dotyczącej zbrodni przeciwko ludzkości. Może to oznaczać powstanie w międzynarodowym prawie karnym nowej kategorii ofiar: prześladowanych z powodu płci definiowanej w duchu ideologii gender.

Genderyzm usiłuje się przedrzeć do wszelkich dokumentów międzynarodowych. Nawet projekt traktatu o zbrodniach przeciwko ludzkości, nad którym pracuje Komisja Prawna ONZ, szafuje słowem „gender” bez definicji tego pojęcia.

Jest to kolejny przykład kolonizacji dalszych obszarów prawa przez zwolenników ideologii gender, która służy daleko idącej inżynierii społecznej. Forsuje się tę agendę w ramach ONZ na wielu płaszczyznach, i to jest jeden z przykładów – zauważa w rozmowie z „Naszym Dziennikiem” poseł PiS Bartłomiej Wróblewski.

Zgodnie z założeniami traktat miał wpasowywać się w postanowienia Statutu Rzymskiego Międzynarodowego Trybunału Karnego z 1998 roku, gdyż to trybunał ściga i wymierza kary za zbrodnie ludobójstwa, wojenne i przeciwko ludzkości.

TV Trwam News/RIRM

drukuj