fot. PAP/Darek Delmanowicz

MZ: kolejne 11 przypadków koronawirusa; zmarła szósta osoba 

Są kolejne przypadki zarażenia koronawirusem w Polsce. Łącznie zachorowało 378 osób. Potwierdzono dziś szósty zgon. To 27-letnia kobieta. Wśród chorych jest wiceminister rolnictwa i rozwoju wsi. Całe kierownictwo resortu zostało poddane kwarantannie.

O przypadku koronawirusa w ministerstwie rolnictwa i rozwoju wsi poinformował szef kancelarii premiera Michał Dworczyk. Zarażony jest jeden z wiceministrów. Na razie nie wiadomo, o kogo konkretnie chodzi, bo ta informacja jest zastrzeżona. Wiadomo natomiast, że całe kierownictwo resortu przebywa obecnie w kwarantannie, również jego szef Jan Krzysztof Ardanowski.

– Kontakt z nim jest telefoniczny w trybie wideokonferencji. Dzisiaj, kiedy o 10.30 będziemy spotykać się na zespole zarządzania kryzysowego, będzie kolejny raz z nami w trybie wideokonferencji. Tyle, że będzie pracował nie ze swojego resortu, a z domu – poinformował szef kancelarii premiera Michał Dworczyk.

To już drugi członek rządu chory na COVID-19. W poniedziałek o zakażeniu koronawirusem poinformował minister środowiska Michał Woś.

TV Trwam News

drukuj
Tagi: , ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl